פיתרון חדשני למערכת התשלומים הרומנית

.אנו נעזור לך לקבל אזרחות רומנית ,אם אתה או אבותיך עד 4 דורות נולדו באיזורים אלה

הבנקה לאומי של רומניה (BNR) מכריז על השקת פרויקט Fin TechInnovation Hub, פלטפורמה המיועדת למפתחי כלים ופתרונות חדשניים בתחום התשלומים והשירותים הפיננסיים (FinTech).

יוזמת BNR זו שמהלה למטרה הן לתמוך בפיתוח השוק הרומני בתחום התשלומים והשירותים הפיננסיים, והן לעמוד במגמות האירופיות במעק באחרה חידושים בענף זה, כדי להבטיח את בטחונם.

יוזמתFin TechInnovation Hub תתמקד בעידוד ותמיכה בחידושים בתחום מערכות ואמצעי תשלום לטובת צרכנים ועסקים, כמו גם בהצעות ניהול. חברות המפתחות פתרונות חדשניים בתחום שירותי התשלום בשוק הפיננסי של רומניה יכולות להתחיל דיאלוג עם מומחיBNR כדי להגיש פרוייקטים חדשניים שלהם בתחוםה FinTech או לכוון לפיתוח שירותים ומוצרים כאלה.

על מנת להבטיח תקשורת יעילהומהירה, BNRהקימה קבוצה של מומחים האחראים על מעקב אחר חידושים בתחום שירותי התשלום. חברות חדשניות המעוניינות לקדם את הפרויקטים שלהם מוזמנות ליצור קשר עם המומחים האלה על ידי מילוי טופס סטנדרטי. הבקשות שהוגשו ינותחוול אחר מכן המבקשים יקבלו תגובות פרטניות לכל עניין שהוצגאוה מלצות (כולל על היבטים משפטיים הקשורים בהשקת חידושים בתחום שירותי התשלום). הבנק הלאומי ברומניה שואף ליצור סביבה בטוחה לפיתוח חידושים בתחום שירותי התשלום, למימושייעודולשמורעליציבותה מערכת הפיננסית והבנקאית. ובאותו הזמן, להרחיב את הנגישות הפיננסית על ידי הקלה על הגישה של צרכנים ועסקים לשירותי תשלום ושאר כלים פיננסיים בטוחים, יעילים ונוחים בהתאם לבקשות הצרכנים.

קבלת אזרחות על סמך שורשים

 

[email protected], A.R.IMMIGREALTY

Добавить комментарий